راه ماندگاری

تهیه لباس برای کودکان معلول‌ذهنی

تاریخ شروع: 1396/5/9
تاریخ پایان: 1396/6/7
معلولین
کودکان زیادی در یزد در آسایشگاه به دور از مهر خانواده زندگی می‌کنند. به‌ آن‌ها عشق هدیه دهیم

توصیف

«رنج یک کودک کل هستی را بی‌معنا می‌سازد»
​​​​یک فیلسوف روس
همه قبول دارند که کودکان معصوم‌ترین‌اند و رنج‌ها آنان بیشتر از هر چیز دیگری، قلب هر انسان خیرخواه را به درد می‌آورد. اما و صد اما اگر این موجودات شکننده و معصوم به طور مادرزاد یا از بد حادثه دچار معلولیت شده باشند صد چندان بیشتر مایه تأسف و رنج خواهند بود. توجه به کودکان معلول شاید جزو نخستین اولویت‌های اخلاقی هر انسان نوع‌دوست و رئوف باشد.
تير ٩٦ تیم مددکاری مؤسسه خیریه حامی راه انسانیت به مناسبت عید سعید فطر ، برای بازدید به آسایشگاه‌های کودکان معلول ذهنی یزد اعزام شدند و متوجه کمبود لباس مناسب برای این کودکان گردید. این آسایشگاه‌ها دارای دو سالن نگهداری کودکان معلول است  که ٦٠ دختر و پسر معلول به صورت مجزا در آن نگهداری می شوند. اکنون برای رفع نیازهای این کودکان به همراه مهربانه، قصد داریم از شما مردمان نیک‌سرشت و خداپرست تقاضای کمک و یاری کنیم تا دست در دست یکدیگر مانع از پژمرده شدن این گل‌های نورس و رنج‌دیده شویم.
نیازسنجی مالی:
تهیه ٦٠ دست لباس و شلوار   ۳.۶۵۰.۰۰۰ تومان

سوابق و نمونه های پیشین

موسسه خیریه حامی راه انسانیت ، با مجوز و تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان یزد به شماره ثبت 1546 و شناسه ملی : 14005792008 و پروانه تاسیس 89930/95 با هدف کمک به نیازمندان واقعی با راهکارها و روش های نوین علمی ، توسط گروهی از خیرین فرهنگی استان یزد تاسیس گردید. کلیه فعالیت ها ، حساب های بانکی و تراکنش های مالی این موسسه زیر نظر و تحت نظارت مستقیم اداره کل بهزیستی استان یزد است. 
مدیر عامل: رضا غلامپور
شماره ثبت: 1546
نوع سازمان: سازمان های مردم نهاد و خیریه
زمینه فعالیت: نگهداری و سرپرستی
03538301221
09301151221
ensandoosti.com@gmail.com
 یزد ، بلوار پرفسور حسابی ، موسسه خیریه حامی راه انسانیت
 

رویدادهای مرتبط

پربازدید ترین ها

شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.