راه ماندگاری

تو آن ناجی حیوانات باش

تاریخ شروع: 1396/7/15
تاریخ پایان: 1396/8/15
گوناگون
همه ما با کارتون‌های بچگی که شخصیت‌هاشون حیوانات مختلف بودن کلی خاطره داریم اما در دنیای واقعی هستن انسان‌هایی که آزارشون ‌می‌دن.
همه ما یادمان است که چگونه با ولع پای برنامه کودک می‌نشستیم و کارتون‌های مورد علاقه‌مان را می دیدم. کارتون‌هایی که شخصیت اصلی و محبوب آنها حیوانات بودند. ما با لذت حیوانات سخنگو را نظاره می‌کردیم و حتی در رؤیا با آنها هم‌سخن و همراه می‌شدیم. واقعاً اگر همین دید زیبا به حیوانات و معصومیت کودکی خود را در ایام بزرگسالی همراه داشته باشیم بسیار کمتر شاهد بدرفتاری با حیوانات خواهیم بود. حیوانات اطراف‌مان نیاز به محبت و یاری دارند. آنان گرسنه، تشنه، و بیمار می‌شوند و اگر ما به آنها کمک نکنیم حتماً با مشکلات بیشتر روبرو خواهند شد و ای‌بسا جان خود را از دست بدهند.
در خیلی از شهرها سگ‌ها ولگرد و بی‌سرپرست آزار می‌بیند و در معرض خطرات بسیاری هستند. گروهی از انسان‌های بامحبت تصمیم گرفته‌اند که به سگ‌های آزاردیده یا در معرض آزار در استان گیلان کمک کنند. بعضی از اعضا برای این هدف از تهران عازم گیلان شده‌اند. آنان علاوه بر غذارسانی به سگ‌های شهرهای گیلان آنان را در صورت نیاز درمان می‌کنند و نیز آنان را عقیم می‌سازند. اکنون این گروه حیوان‌دوست، برای انجام این پروژه و نیز هزینه حمل و نقل نیاز به مساعدت و توجه انسان‌هایی دارند که به ذات انسانی خودشان که همان محبت بی‌مرز باشد وفادارند. لطفاً دریچه قلب پُرمهر خود را به روی این موجودات زبان‌بسته باز کنید تا در این زمانه بوی خوش انسانیت بیشتر و بیشتر پخش شود.
روشنک به همراه یکی از دوستانش سارا ۴ سال است که از تهران به گیلان مهاجرت کرده و به صورت شخصی تصمیم گرفت تا به صورت سیار، ماهیانه چند سگ ماده را عقیم‌سازی و به سگ‌های شهرهای رشت، خمام، و انزلی غذارسانی کنند و اگر نیاز به درمان دارند، از آنها مراقبت کنند.
در حال حاضر با توجه به شرایط زیست محیطی و تراکم جمعیت سگ‌ها در بیشتر مناطق ایران، بهترین روش کنترل جمعیت آنها، عقیم‌سازی، درمان انگلی، رهاسازی و غذارسانی است که تمامی این‌ها به هزینه نسبتاً قابل توجهی نیاز دارد و از عهده ما به تنهایی خارج است.
از همه شما دوستان مهربانم می‌خواهیم تا به‌نحوی که تمایل دارید در این کار مهم مشارکت داشته باشید تا بتوانیم با همکاری و هم‌فکری یکدیگر تعداد بیشتری از سگ‌ها را برای عقیم شدن پوشش دهیم.
به امید همدلی و همکاری مستمر در راهی که در پیش گرفتیم.
مدیر پروژه: روشنک علی‌طلب
هزینه:
2,450,000 تومان
 

رویدادهای مرتبط

پربازدید ترین ها

شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.