راه ماندگاری

نمایشگاه هنرهای تجسمی در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان برگزار می شود

تاریخ شروع: 1395/6/12
تاریخ پایان: 1395/6/19
سرطان
- دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی با منتخبی از آثار هنرمندان معاصر با عنوان نمایشگاه «رنگ عشق» در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان «محک» ، این نمایشگاه با منتخبی از آثار هنرمندان معاصر، 12 تا 19 شهریورماه جاری در گالری رواق هنری برج میلاد برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه که روز جمعه 12 شهریور ماه از ساعت 16 تا 21 افتتاح می شود، آثاری از فرح اصولی، ناصر پلنگی، صداقت جباری، آزیتا حاجیان، ایران درودی، عربعلی شروه، بهزاد شیشه گران، منیژه صحی، یعقوب عمامه پیچ، عباس کیارستمی، رضا کیانیان، گیزلا وارگا سینایی و 40 هنرمند بنام دیگر در معرض دید یاوران کودکان مبتلا به سرطان و علاقمندان به هنر قرار می گیرد.
براساس این گزارش ، بازدید از نمایشگاه از 13 تا 19 شهریور از ساعت 11 تا 21 برای عموم دائر است و نیمی از عواید حاصل از فروش این آثار به کودکان مبتلا به سرطان تعلق می گیرد.
این گزارش اضافه کرده است که محک از ابتدای فعالیت خود از اندیشه و هنر فاخر هنرمندان برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان بهره مند بوده است.
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.