راه ماندگاری

خانه ای به وسعت مهر بسازیم

تاریخ شروع: 1396/11/3
تاریخ پایان: 1396/11/30
معلولین
خانواده ای زلزله زده در آوج که پدر معلول و از کار افتاده است، خانه ۲۰ متری شان را میخواهند به ۴۰ متر گسترش دهند
در کوچه پس‌ کوچه‌های زندگی گلوهای بسیاری داستانهای غم‌ انگیز را در خود حبس کرده‌ اند و تنها مترصد لحظه‌ ای هستند تا محبت در قفس کلوی‌ شان را بگشاید رنج خودشان را با ما به اشتراک بگذارند. آنچه الان می‌ شنوید حکایت یکی از این گلوهای درد کشیده است.
در یکی از دهات شهرستان آوج خانواده‌ای زندگی می‌کند که در باغ روزگارش کمتر شاهد رویش جوانه‌ های امید بوده‌ است. پدر بیش از ده سال است که بخاطر سکته مغزی نیمه‌ فلج شده و در نتیجه نورافشانی چراغ این منزل که دو دختر ۸ و ۱۰ سال و پسری ۵ ساله دارد، از رمق افتاد. خانواده با مستمری و یارانه امرار معاش می‌ کند و به همین دلیل معالجه پدر به تمامی صورت نگرفت و در نتیجه مشکلات مالی همچنان گلو آنان را می‌ فشارد. خانه بیست متری‌ شان را بنیاد مسکن بعد از زلزله سال ۱۳۸۱ شهرستان آوج احداث کرد. منتها در زلزله مذکور بناها برای هر خانوار۴۰ متر ساخته می‌ شد ولی باتوجه به محدودیت‌ های ایشان و برادرشان به صورت مشترک برای دو نفر ۴۰ متر ساخته شده است. اخیراً با توجه به مهاجرت برادر نامبرده، امکان تملک ۲۰ متر دیگر بنای ساختمان به لحاظ همجواری( به شرط تأمین مبلغ مورد نظر) میسر شده است. این یک فرصت مناسبی است تا این خانواده رنج‌ کشیده و نگون‌ بخت بتوانند دستکم کاشانه محقرشان را بهتر کنند و بچه‌ها فضای زیست شایسته‌ تری داشته باشند. بی‌ گمان هر قدم شما، ای پاک‌ دلان و خیران، در گشودن گره‌ های کور این خانواده مستمند، نه تنها دل آنان را پر از رحمت و شادی خواهد کرد بلکه وجدان همه اجتماع را آسوده و سبکبار خواهد کرد و خود شما انعکاس این رحمت‌تان را در زندگی فرزندان خود خواهید دید. بیاید به این خانواده نشان دهیم که هنوز انسان‌ های بی‌ شمار بارحمتی در کنارشان هستند.
 مبلغ مورد نیاز: ۵ میلیون تومان


مکان :به سایت مهربانه مراجعه کنیدhttp://mehrabane.ir/index.php

رویدادهای مرتبط

پربازدید ترین ها

شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.