راه ماندگاری

پروژه یاری مهر ۱۳۹۷

تاریخ شروع: 1397/5/12
تاریخ پایان: 1397/6/12
کودکان نیازمند
قصد داریم در مهربانه به یاری شما عزیزان برای 250 دانش‌آموز نیازمند هزینه‌های تحصیل و نوشت افزار و کوله‌شان را تامین کنیم.

مبلغ مورد نیاز پروژه

مبلغ مورد نیاز موسسه خیریه : 250,077,000 ریال

سهم ۷ درصدی مهربانه : 18,823,000 ریال

مبلغ کل پروژه: 268,900,000 ریال


شرح پروژه

در آستانه سال تحصیلی همیشه دانش‌آموزانی هستند که به دلیل تنگدستی خانواده‌اشان نمی‌توانند لوزام تحریر و دیگر وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنند و محکومند که با نگاهی حسرت‌بار همکلاسی‌ها را نگاه کنند. دل این مخلوقان نازنین و معصوم می‌شکند و حتی به درستی درنمی‌یابند که چرا نمی‌توانند همچون همکلاسی‌های‌شان یا دانش‌آموزان دیگر با کیف و وسایل مرتب و مناسب به مدرسه بروند.
قطعاً هیچ کاری پُرثواب‌تر از شاد کردن دل این میوه‌های زندگی نیست. به همین جهت سه سال است که مؤسسه خیریه «بچه‌های سیب سرخ» در اقدامی خیرخواهانه برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت لوازم تحصیلی و تحریری تهیه می‌کند. امسال نیز همگام با مهربانه انتظار می‌رود که این سنت نیک با حمایت رئوفان و خیرین محترم همچنان جاری شود و دانش‌آموزان بیشتری را شامل شود.
امسال دانش‌آموزان منطقه ۱۵ تهران و بچه‌های چند خیریه ونیز بچه‌های مدرسه رباط کریم و بچه های روستای چارلی و... قرار است که کمک‌هایی دریافت کنند که در مجموع 1910 دانش‌آموز را شامل می‌شود. قصد داریم در مهربانه به یاری شما عزیزان برای ۱۰۰ دانش‌آموز نیازمند هزینه‌های تحصیل و نوشت افزار و کوله‌شان را تامین کنیم.
در راه تحقق این هدف متعالی و بشر دوستانه ما را تنها نگذارید. به امید فردای بهتر برای این دانش‌آموزان نازنین.
هزینه‌ها:
مبلغ پروژه: ۲۵ میلیون تومان
اقلام لوزام تحریر (شامل: جامدادی؛ دفتر ۱۰۰ برگ، ۸۰ برگ، ۶۰ برگ، و ۴۰ برگ؛ دفتر نقاشی؛ مداد مشکی؛ مداد قرمز؛ پاک‌کن؛ خودکار آبی، قرمز، مشکی، و سبز؛ مداد رنگی؛ مسواک و خمیر دندان)
کیف مدرسه
موارد استثنا هزینه ثبت‌نام، کفش، فرم مدرسه
در پایان پروژه تامین نیازهایی ضروری مدارس تحت پوشش خواهد بود.
 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.