راه ماندگاری

تامین هزینه بخشی از مبلغ رهن منزل برای یک پدر زحمتکش

تاریخ شروع: 1397/6/24
تاریخ پایان: 1397/7/24
حمایت
پدری با اخلاق و زحمتکش که در شرکتی به شغل رانندگی مشغول است نیازمند فوری کمک جهت تأمین قسمتی از هزینه رهن خانه قبل از شروع مدرسه هاست

مبلغ مورد نیاز پروژه

مبلغ مورد نیاز موسسه خیریه : 50,034,000 ریال

سهم ۷ درصدی مهربانه : 3,766,000 ریال

مبلغ کل پروژه: 53,800,000 ریال


شرح پروژه

سلام به تموم مهربون ها 
مهدی مردی 30 ساله است که به عنوان یک راننده در یک شرکت خصوصی مشغول به کار است. او فردی بسیار موقر و آرام است و در بین همکاران خود به صبوری شناخته می شود. مهدی با همسر و 2 دختر 8 و 4 ساله خود در منزل پدری خود در حومه شهر زندگی می کند. پدر او در حال عروس کردن آخرین فرزند خانواده است و بالاجبار باید برای تأمین هزینه های تهیه جهیزیه و عروسی دختر خود منزل خود را به فروش برساند.
با توجه به این موضوع مهدی مجبور است از خانه ای که در آن سکونت دارد نقل مکان کند و نظر به فروش خانه 1 ماه بیشتر جهت نقل مکان فرصت ندارد. او با توجه به شرایط مالی نامناسب و هزینه های جاری امکان تامین هزینه رهن مسکن خود را ندارد. هزینه رهن و اجاره منزلی روستایی در منطقه محل زندگی مهدی حدود 10 میلیون تومان رهن و 200 تا 300 هزار تومان اجاره می باشد. او در حال حاضر موفق به تامین 5 میلیون تومان از مبلغ رهن به صورت وام گردیده است و در تامین مابقی ناتوان مانده است.
برآن شدیم که دست یاری به سوی شما دراز کنیم تا دست به دست هم بتوانیم قبل از شروع مدرسه زهرا کوچولو نازنین دختر کلاس دومی او مابقی مبلغ رهن خانه ای کوچک را برای اومحیا کنیم. 
پایدار و بی نیاز باشید.

پیرو قرارداد شماره 106/ق/9704 در تاریخ 97/04/24، آیدا عباس زاده از طرف موسسه نیکوکاری مهربانه به عنوان مسوول اجرای پروژه تعیین شده است.

 

پربازدید ترین ها

شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.