راه ماندگاری

یلدای مهربانی ویژه افراد بی خانمان

تاریخ شروع: 1395/9/30
تاریخ پایان: 1395/9/30
گوناگون
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 از برگزاری سه ویژه برنامه شب یلدا در منطقه در مددسرای خاوران، مرکز بهاران و خوابگاه سربازان نظام وظیفه خاوران خبر داد.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 از برگزاری سه ویژه برنامه شب یلدا در منطقه در مددسرای خاوران، مرکز بهاران و خوابگاه سربازان نظام وظیفه خاوران خبر داد. رضا اسماعیلی گفت: در این راستا ویژه برنامه "یلدای مهربانی" سه شنبه شب از ساعت 17 تا 22 با مشارکت معاونتهای اجتماعی و فرهنگی مناطق 5 و 15 و به همت NGO های منطقه، انجمن های سلامت و روان و هیات انصارالحسین و 800 نفر از مددجویان مددسرای خاوران و مراکز بهاران منطقه در مددسرای خاوران برگزار و مراسم به صورت زنده از طریق سیما پخش خواهد شد.

به گفته وی شهردار و مسئولین مناطق 5 و 15، مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی و دیگر مسئولین نیز از مدعوین این برنامه هستند.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه خاطر نشان کرد: مراسم "یک قاچ مهربانی" از برنامه های دیگر منطقه است که از ساعت 17 تا 22 دوشنبه شب به همت موسسه فرهنگی مخلصین و هیئت احسان المحسنین با اجرای ویژه برنامه های جشن و پذیرایی در مددسرای خاوران برگزار خواهد شد.

اسماعیلی با اشاره به برنامه "یلدای محبت" اشاره کرد و افزود: این مراسم ساعت 21 دوشنبه شب در خوابگاه سربازان نظام وظیفه خاوران با حضور 100 سرباز مستقر در این سربازخانه و اجرای موسیقی سنتی و دیگر مراسم شاد و پذیرایی مختص شب یلدا برگزار می شود.

وی یادآور شد: مراسم یاد شده با همکاری اداره رفاه، دبیرخانه مشارکتهای اجتماعی ، ثمن های فعال در منطقه، همیاران سلامت و روان خاوران و افسریه و گروه راه به اجرا درمی آید
 

رویدادهای مرتبط

پربازدید ترین ها

شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.