راه ماندگاری
 120 کودک کار تحت پوشش موسسه خیریه مهر یزدان بروجرد هستند

120 کودک کار تحت پوشش موسسه خیریه مهر یزدان بروجرد هستند

1397/9/9 - - کودکان کار
مسئول مشارکت های مردمی موسسه خیریه باران مهر یزدان بروجرد با بیان اینکه 120 کودک کار و خیابانی تحت پوشش این موسسه خیریه هستند، گفت: این کودکان به همراه خانواده ها یشان از خدمات حمایتی خیرین و اداره بهزیستی شهرستان برخوردار می شوند.
شیرین سبزی روزجمعه افزود: این تعداد کودکان کار و خیابانی تحت پوشش از بین 700 پرونده افراد بد سرپرست و بی سرپرست شناسایی شدند.
وی اظهار داشت: در هفته گذشته نیز به مناسبت هفته مبارزه با بیماری ایدز 40 نفر از کودکان کار و خیابانی این موسسه به همراه والدینشان مورد آزمایش رایگان قرار گرفتند.
مسئول مشارکتهای مردمی موسسه خیریه باران مهر یزدان بروجرد بیان کرد: به صورت دوره ای نیز همه کودکان کار و خیابانی تحت پوشش و والدین آنها مورد تست بیماری ایدز قرار می گیرند.
سبزی با اشاره به ارائه آموزش های رایگان فرهنگی، اجتماعی و مشاوره ای برای کودکان کار، خیابانی و خانواده های آنها اضافه کرد: کودکان کار و خیابانی تحت پوشش این موسسه در کلاس های مختلف با راه های مقابله با کودک آزاری و اعتیاد آشنا می شوند.
وی ادامه داد: با توجه به فراوان بودن مشکلات کودکان کار و خیابانی و همچنین برای تامین پوشاک و هزینه تحصیل از خیرین تقاضا می شود حمایت های مادی و معنوی خود را افزایش دهند.
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.