راه ماندگاری
 یک کیلوگرم هروئین در قم کشف شد

یک کیلوگرم هروئین در قم کشف شد

1397/10/20 - - اعتیاد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی قم از کشف یک کیلوگرم هروئین در این استان خبر داد و گفت: سه تن نیز در این رابطه دستگیر شدند.
سرهنگ هادی میرزایی روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: با انجام یک سری اقدام های پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان بر روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر، یکی از قاچاقچیان شناسایی شد.
وی اضافه کرد: وی در حالی که قصد داشت محموله مواد مخدر هروئین را با یک دستگاه خودروی پژو 405 از استان همجوار به قم منتقل کند، دستگیری وی در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: در ادامه ضمن هماهنگی های قضایی، ماموران به محل های مورد نظر اعزام شدند و پس از شناسایی و توقیف خودروی مذکور، متهم و 2 تَن از سرنشینان آن را دستگیر کردند.
میرزایی ادامه داد: سرانجام طی بازرسی از خودروی توقیفی یک کیلوگرم هروئین کشف شد و در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.
طی هفته جاری نیز 10 کیلوگرم هروئین، 516 کیلوگرم تریاک و 20 کیلوگرم حشیش در این استان کشف شده است.
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.