راه ماندگاری
کشف 2 کیلوگرم مواد مخدر در بهشهر

کشف 2 کیلوگرم مواد مخدر در بهشهر

1397/12/21 - - اعتیاد
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از کشف 2 کیلو گرم تریاک در اجرای طرح مقابله با سوداگران مرگ در این شهرستان، خبرداد.

سرهنگ ابراهیم شجاعی در تشریح این خبر، گفت: به منظور برقراری امنیت عمومی و پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی، طرح برخورد با سوداگران مرگ و عاملان افیونی در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان شدند .

سرهنگ شجاعی،خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر شد و در بازرسی از منزل وی 2 کیلو گرم تریاک کشف شد .

وی با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، اظهار داشت:اعتیاد به مواد مخدر آفتی بر پیکر جوامع بشری است که قدرت تفکر، خلاقیت، توان و قدرت سازندگی را از انسان ها گرفته و بنیان خانواده ،اعتقاد و باورهای دینی آنها را در معرض نابودی و از هم پاشیدگی قرار داده است .

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در خاتمه با بیان این که، خانواده مهم‌ترین و اساسی‌ترین نقش را در پیشگیری از اعتیاد جوانان به مواد مخدر ایفا می‌کند از شهروندان خواست: برای ریشه کن کردن مواد مخدر در جامعه و مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.