راه ماندگاری
 23 کیلوگرم مواد مخدر در قزوین کشف شد

23 کیلوگرم مواد مخدر در قزوین کشف شد

1397/12/21 - - اعتیاد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در بازرسي ماموران از خودرو مقدار 22كيلو و 600گرم ترياك در 39 عدد بطری آب معدنی کوچک که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز کرده بود کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

سرهنگ منصور خدائی اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچيان و سوداگران مرگ ماموران انتظامی قزوین حین ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری در مبادی ورودی قزوین به یک دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک و دستور ایست صادر شد.

وی افزود: راننده پژو بدون توجه به فرمان ایست ماموران با سرعت بالا متواری، که بلافاصله پس از طی مسافتی تعقیب و گریز در جاده "نسیم شمالی" خودرو متوقف شد.

این مسئول اضافه کرد: در بازرسي ماموران از خودرو مقدار 22كيلو و 600گرم ترياك در 39 عدد بطری آب معدنی کوچک که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز کرده بود کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین ادامه داد: ماموران این پلیس در اقدامی دیگر پس از متوقف کردن یک دستگاه اتوبوس در عوارضی آزاد راه "قزوین- کرج" و بازرسی از آن مقدار 488 گرم مواد مخدر از نوع شیشه از یک مسافر اتوبوس کشف و متهم را به مقر پلیس انتقال دادند.

خدائی در پايان گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحويل مراجع قضائي و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.