راه ماندگاری
 30 کیلوگرم تریاک در بار گوجه فرنگی کشف شد

30 کیلوگرم تریاک در بار گوجه فرنگی کشف شد

1398/1/23 - - اعتیاد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، از کشف 30 کیلو و 500 گرم ماده مخدر تریاک که در بار گوجه فرنگی مخفی شده بود، خبر داد.
سرهنگ 'علیرضا دلیری' اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از اطلاع از فعالیت یک قاچاقچی تهیه و توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، خودروی حامل مواد مخدر و مسیر ترددی وی را شناسایی و در عملیاتی ویژه در ورودی شهر کرمانشاه آن را متوقف کردند.
سرهنگ دلیری تصریح کرد: در بازرسی از این کامیون، 30 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه ای در پوشش محموله تره بار و در داخل گوجه فرنگی جاساز شده بود، کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه همچنین از دستگیری راننده کامیون و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.
وی در پایان از ادامه یافتن تحقیقات برای شناسایی سایر عوامل مرتبط با این محموله خبر داد و از شهروندان خواست فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر را از طریق سامانه 128 به پلیس اطلاع دهند.
از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 300 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف و حدود 810 نفر نیز در این ارتباط دستگیر شده اند.
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.