راه ماندگاری
کشف 80 کیلوگرم حشیش و هروئین در استان فارس

کشف 80 کیلوگرم حشیش و هروئین در استان فارس

1398/1/23 - - اعتیاد
فرمانده انتظامی استان فارس، از کشف 80 کیلوگرم حشیش و هروئین طی دو عملیات جداگانه در این استان خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مطلع شدند که اعضای یک باند در پوشش مسافرت خانوادگی، قصد انتقال یک محموله مواد مخدر به استان را دارند.

وی با بیان اینکه مأموران به یکی از ورودی‌های شهر شیراز اعزام و با انجام کنترل‌های محسوس و نامحسوس، یک دستگاه خودروی پژو 405 را متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو، 10 کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در رکاب‌های خودرو جاسازی شده بود، کشف و 3 نفر در این خصوص دستگیر شدند.

گودرزی بیان کرد: در یک عملیات دیگر نیز، مأموران انتظامی شهرستان نی‌ریز از تردد یک دستگاه خودروی پژو 405 حامل مواد مخدر در محور‌های مواصلاتی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مأموران مسیر‌های ورودی و خروجی شهر را تحت کنترل قرار داده و در نهایت خودروی مورد نظر را مشاهده و دستور ایست دادند که راننده آن اقدام به فرار کرد.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو متوقف و در بازرسی از آن 70 کیلوگرم حشیش کشف شد، در این خصوص دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

سردار گودرزی گفت: برخورد با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار دارد.

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.