راه ماندگاری
 محموله 309 کیلویی شیشه در بم متوقف شد

محموله 309 کیلویی شیشه در بم متوقف شد

1398/1/24 - - اعتیاد
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از کشف یک محموله سنگین مواد مخدر از نوع شیشه به میزان 309 کیلو و 700گرم به ارزش تقریبی 6میلیارد و 180 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد .
محمد ضیاالدینی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: قاچاقچیان مواد مخدر این محموله را از استان سیستان و بلوچستان به مقصد استان یزد بارگیری کرده بودند که با هوشیاری ماموران پلیس موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.
وی اعلام کرد: در این رابطه یک متهم اهل استان یزد دستگیر و یک دستگاه تریلر حامل مواد مخدر توقیف شده است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم خاطرنشان کرد: پس از بازرسی خودروی توقیف شده مشخص شد؛ مواد مخدر به شکل کاملاً ماهرانه ای در باک این تریلر کشنده جاسازی شده بود.
ضیاالدینی در خصوص مجازات هایی که در قانون در این رابطه پیش بینی شده است گفت:با توجه به ماده 45 اصلاحی قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر که برای حمل بیش از سه کیلوگرم مواد مخدر مجازات اعدام را در نظر گرفته است و در صورت انجام تحقیقات و احراز علم و اطلاع مرتکب از حمل موادمخدر مکشوفه مجازات اعدام در انتظار مرتکب و سایر همدستان و مالکان این محموله خواهد بود.
شهرستان بم در 195کیلومتری شرق کرمان قرار دارد و یکی از دالانهای ترانزیت مواد مخدر بشمار می رود.
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.