راه ماندگاری
 یک قدم زودتر اقدام کنیم کمپینی آموزش رایگان «خودآزمایی» سرطانی که بیشتر زنان را می‌گیرد

یک قدم زودتر اقدام کنیم کمپینی آموزش رایگان «خودآزمایی» سرطانی که بیشتر زنان را می‌گیرد

1395/6/1 - - سرطان
دومین کمپین پیشگیری از سرطان ‌پستان با عنوان "یک قدم زودتر " و با موضوع اطلاع رسانی در مورد سرطان پستان با کمک جمعی از داوطلبان و پزشکان داوطلب در روز جمعه ۵ شهریورماه برگزار می‌شود.

سرطان پستان یکی از بیماری‌هایی است که با تغییر روش زندگی تا حدودی قابل پیشگیری است و همچنین در صورت ابتلا به بیماری اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود، شانس درمان به میزان چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند، از این رو نخستین کمپین موسسه خیریه بهنام دهش پور در مردادماه سال 1395 به نام"یک قدم زودتر " و با موضوع اطلاع رسانی در مورد سرطان پستان با کمک جمعی از داوطلبان و پزشکان داوطلب در ساختمان ارگ‌تجاری تجریش شروع به کار کرد  و با استقبال جمع‌کثیری از بازدیدکنندگان نیز روبه‌رو شد.

در دومین کمپین این موسسه که در مجتمع تجاری میلاد نور برگزار می‌شود علاقه‌مندان با مراجعه به کانتر‌های اطلاع‌رسانی در خصوص پیشگیری از سرطان پستان اطلاعاتی را از داوطلبان کسب می‌کنند و در صورت نیاز به اطلاعات تخصصی، پزشک‌های داوطلب موسسه نیز در کمپین حضور خواهند داشت؛ همچنین مراجعین می‌توانند در صورت تمایل، با مراجعه به این کمپین در دوره‌ آموزشی رایگان "خودآزمایی سرطان پستان" که 14 شهریورماه در سالن آمفی‌تئاتر موسسه خیریه بهنام‌دهش‌پور برگزار می‌شود، ثبت‌نام کنند.

سازمان‌های مردم نهاد‌، نظام پنهان ارتقای سلامت جامعه هستند. این سازمان‌های داوطلب، مستقل از دولت بوده و در عین غیرانتفاعی بودن، در خدمت مردم هستند و به همین دلیل، صدای مردم نامیده می‌شوند. سمن‌ها، نماد و واسط مشارکت مردم هستند و مشارکت مردم نیز یکی از بازوهای اصلی افزایش آگاهی عمومی  و ارتقای سلامت جوامع است.
گفتنی است در کنار مجتمع‌های تجاری، این کمپین‌ها در سرای محلات نیز به صورت کارگاه‌های آموزش خودآزمایی نیز برگزار خواهد  شد، همچنین این کمپین با موضوع‌ اطلاع‌رسانی در خصوص سرطان‌های دیگر در مجتمع‌های بزرگ تهران تا پایان اسفندماه ادامه خواهد داشت.


شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.