راه ماندگاری
افتتاح 19 مرکز حمایتی آموزشی جهت ارائه خدمات تخصصی به کودکان کار

افتتاح 19 مرکز حمایتی آموزشی جهت ارائه خدمات تخصصی به کودکان کار

1395/6/3 - - کودکان کار
۱۹ مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده جهت ارائه خدمات تخصصی به کودکان کار و بمناسبت هفته دولت با حضور مدیرکل دفتر آسیب‌دیدگان اجتماعی بهزیستی کشور در تهران افتتاح شد.

ولی‌الله نصر، مدیرکل امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در این مراسم افتتاح طرح حمایتی آموزشی کودک و خانواده، گفت: بیشترین فعالیت‌ها و اقدامات امور آسیب‌دیدگان درباره کودکان کار و خیابان است و در سال جاری با تلاش‌هایی که به عمل آمده، اعتبارات تقریباً دو برابری را در این حوزه دریافت کرده‌ایم.

مدیرکل امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، افزود: این اعتبارات هزینه نیستند و در واقع یک سرمایه‌گذاری برای آینده جامعه است؛ به این نکته باید توجه داشت که دولت با ظرفیت‌هایی که دارد، توانایی رفع آسیب‌های اجتماعی را ندارد و باید در این حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد به بهزیستی و دولت کمک کنند تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، یادآور می‌شود، در این مراسم، تعدادی از مدیران و مسئولان مؤسسات خیریه و بهزیستی نیز حضور داشتند و از عملکرد خود در مسئله کودکان کار و خیابان گزارش دادند.

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.