راه ماندگاری
 درخواست همیاری شهرداری تهران از مردم با دیدن کارتن‌خواب‌ها در شب‌های سرد به ۱۳۷ زنگ بزنید

درخواست همیاری شهرداری تهران از مردم با دیدن کارتن‌خواب‌ها در شب‌های سرد به ۱۳۷ زنگ بزنید

1395/9/3 - - کارتن خوابی
در پی برودت هوا در تهران و مشکلات جدی برای کارتن‌خوابها، شهرداری تهران از مردم خواست که محل حضور کارتن‌خوابها را به سامانه ۱۳۷ اطلاع دهند، تا جهت جابه‌جایی‌ آنها به گرم‌خانه‌ها اقدام شود.

سال‌ها پیش سرمای هوا و بارش برف موجب مرگ برخى از افراد بی‌سرپناه و کارتن‌خواب بود، اما امروز با همت شهردارى تهران دیگر شاهد این اتفاقات ناگوار نیستیم.

در همین رابطه رضا قدیمى مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی ضمن اعلام آمادگی نسبت به ساماندهی افراد کارتن‌خواب در شب‌های سرد زمستان می‌گوید: براى حمایت از آسایش افرادى که شب‌هایشان در کوچه‌ها و خیابان‌هاى شهر به صبح مى‌رسد، آمادگی کامل داریم و مددسراهای تهران امکان خدمات رسانی دارند.

وی ادامه می دهد: شهروندان نیز در صورت رویارویى با مواردى از این دست، با شماره ١٣٧ تماس بگیرند تا مراتب انتقال این افراد به مددسراهای تهران طى شود.

به گزارش شهرنوشت، مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی پیشتر با اشاره به افزایش 20 درصدی مراجعان به مددسراها همزمان با ورود موج اول سرما در پایتخت خبر داد و بر شبانه‌روزی شدن فعالیت مددسراها تا پایان زمستان تأکید کرد.

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.