راه ماندگاری
 جشن ویژه آخر سال برای "کارتن خواب‌های پایتخت"

جشن ویژه آخر سال برای "کارتن خواب‌های پایتخت"

1396/12/17 - - کارتن خوابی
-مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال و جشن سال نو برای افراد بی خانمان و کارتن خواب خبر داد.

رضا قدیمی با بیان اینکه روز گذشته 1000 کودک کار و در معرض آسیب با حضور در بوستان یاس و به مناسبت هفته منابع طبیعی، درخت کاشتند، گفت: شهرداری تهران 16 مرکز پرتو دارد که در این مراکز 3000 کودک کار، بدسرپرست و در معرض آسیب تحت پوشش قرار گرفتند که در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، شهرداری تهران برای آنها مراسم برگزار می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه کودکان با حضور دو معاون حمل و نقل و فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در بوستان یاس درخت کاشتند، گفت: سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران برنامه‌های خاصی را برای سال نو کارتن خواب‌ها، کودکان کار و ... برنامه ریزی کرده‌اند.

قدیمی با بیان اینکه برای چهارشنبه آخر سال افراد بی خانمان در 17 مددسرای تحت پوشش برنامه‌های خاص داریم، تصریح کرد: همچنین تعدادی از آرایشگرها با راه اندازی کمپینی در روزهای پایانی سال به مددسراها خواهند آمد تا نسبت به اصلاح موی افراد بی خانمان اقدام کنند.

وی افزود: همچنین خیرین زیادی برای افراد بی خانمان لباس آورده و حتی برای «سبزی پلو با ماهی» کارتن خواب‌ها نیز اعلام آمادگی کرده‌اند.

قدیمی افزود: امسال جشن چهارشنبه آخر سال و سال نو برای کارتن خواب‌ها با شکوه بیشتری برگزار خواهد شد.

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.