راه ماندگاری
برگزاری جشنواره نوروزی انجمن حمایت از کودکان کار

برگزاری جشنواره نوروزی انجمن حمایت از کودکان کار

1396/12/17 - - کودکان کار
بیست و چهارمین جشنواره نوروزی انجمن حمایت از کودکان کار17 و 18 اسفند ماه در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار می شود.

این جشنواره امسال با برنامه های ویژه و متفاوت از سال های گذشته و طی روزهای 17 و 18 اسفند ماه از ساعت 9 صبح الی 11 بعد از ظهر پذیرای عموم خیرین و دوستداران کودکان کار خواهد بود.


بر اساس این گزارش، بازارچه نوروزی کالا و خوراکی های متنوع، اجرای برنامه هنری شاد و جذاب با حضور هنرمندان مطرح و مراسم پرواز درناها در ساعات پایانی بعد از ظهر از جمله برنامه های این جشنواره است.
در جشنواره نوروزی امسال همچنین یک برنامه هنری متفاوت شامل اجرای نمایش و موسیقی سنتی به کارگردانی مهرداد ایمان روز پنج شنبه 17 اسفند ماه از ساعت 18 الی 20 برگزار می شود.


بر اساس این گزارش، درناهای کاغذی نمادی از آرزوهای کودکان کار هستند که هر بعد از ظهر توسط شرکت کنندگان جشنواره و طی مراسمی خاص به پرواز در می آیند.


بیست و چهارمین جشنواره نوروزی انجمن حمایت از کودکان کار، در مجموعه فرهنگی تلاش واقع در خیابان ولیعصر، ابتدای پارک وی روزهای 17 و 18 اسفند ماه از ساعت 9 صبح الی 11 شب برگزار می شود.


بنا بر اعلام این خبر، انجمن حمایت از کودکان کار به عنوان نهادی غیردولتی و غیرانتفاعی، از سال 1381 با مجوز رسمی وزارت کشور و با هدف حمایت از کودکان در معرض آسیب و به ویژه کودکان کار آغاز کرده است و به صورت رایگان، خدمات آموزشی و حمایتی خود را ارائه می‏ دهد. این انجمن غیر دولتی در حال حاضر در چهار مرکز خود در محله های«هرندی»، «بازار»، «خاوران» و «مولوی» و یک مرکز در «بم» به 1080 کودک کار و تحت آسیب، خدماتی از جمله سوادآموزی، توزیع یک وعده غذای گرم روزانه، خدمات بهداشتی، درمانی، مددکاری و روانشناسی ارائه می دهد.

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.