راه ماندگاری
 کشف بیش از 13 کیلو گرم مواد مخدر در میاندوآب

کشف بیش از 13 کیلو گرم مواد مخدر در میاندوآب

1397/1/21 - - اعتیاد
فرمانده انتظامی میاندوآب گفت:بیش از 13 کیلوگرم انواع مواد مخدر در طول ایام نوروز دراین شهرستان کشف شد.

سرهنگ حسن شیخ نژاد منطقه آذربایجان غربی بیان کرد:از آغاز طرح نوروزی پلیس تا 15 فروردین،۱۳کیلو و ۷۸۱ گرم انواع مواد مخدر و 90 هزار عدد قرص غیرمجاز کشف و 49 نفر توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید و همچنین 172 نفر معتاد متجاهر به مراکز درمانی و کمپ های اعتیاد معرفی گردید.

فرمانده انتظامی میاندوآب ادامه داد: در طول این طرح ۵۲ هزار و 400 نخ سیگار خارجی قاچاق و 240 پاکت تنباکوی غیربهداشتی، 694 ثوب البسه خارجی قاچاق در مجموع به ارزش 600 میلیون ریال کشف و در این راستا دو دستگاه خودرو توقیف و دو نفر متهم نیز دستگیر شد.

وی به تصادفات تعطیلات نوروزی هم اشاره کرد و گفت: 33 مورد تصادف منجر به جرح با 38 مجروح در داخل شهر و 10 مورد تصادف منجر به جرح در محورهای موصلاتی میاندوآب رخ داده است که موجب مصدومیت 12 نفر و همچنین فوت یک نفر دیگر شده است، که آمار تصادفات نسبت مدت مشابه سال قبل 41% کاهش داشته است و آمار مصدومین نیز 14 درصد کاهش داشته است و آمار فوتی ها نسبت به سال قبل تفاوتی نکرده است.

سرهنگ شیخ نژاد گفت: در طول طرح نوروزی، پلیس 215 دستگاه خودرو و 77 دستگاه موتورسیکلت را به دلیل داشتن تخلفات راهنمایی و رانندگی توقیف کرده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب به سرقت های انجام شده در ایام نوروز هم اشاره کرد و گفت:15 فقره سرقت در این ایام رخ داده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 17درصد کاهش را نشان می دهد.

وی ادامه داد: در طول تعطیلات نوروز 1193 مورد تماس با مرکز 110 انجام شده است که 540 مورد عملیاتی و 653 مورد نیز توسط همکاران حاضر در مرکز فوریت های پلیس 110 راهنمایی و ارشاد گردیده است.

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.