راه ماندگاری
بهترین راه برای مقابله با دیابت، پیشگیری است

بهترین راه برای مقابله با دیابت، پیشگیری است

1397/1/21 - - بیماران دیابتی
بهترین راه برای اینکه از ابتلا به دیابت مقابله کنید، پیشگیری کردن از ابتلا به آن می باشد. دیابت با عنوان بیماری خاموش شناخته می شود و آمار ابتلا به آن بسیار وحشتناک رو به افزایش است.توصیه ما این است که حتما این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید. با ما همراه شوید.
رئیس هیئت‌مدیره مؤسسه خیریه دیابت اصفهان با بیان اینکه از دیابت با عنوان بیماری خاموش نامبرده می‌شود، گفت: پیشگیری از ابتلا بهترین راهکار برای مقابله با این بیماری است چراکه درمان قطعی برای آن وجود ندارد.

رئیس هیئت‌مدیره مؤسسه خیریه دیابت اصفهان اظهار کرد: بیماری دیابت یک بیماری آزاردهنده و شایع است.

محمد‌علی عطاری با بیان اینکه از دیابت با عنوان بیماری خاموش نامبرده می‌شود، گفت: پیشگیری از ابتلا بهترین راهکار برای مقابله با این بیماری است چراکه درمان قطعی برای آن وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه بید در خصوص این بیماری هشدارها و تذکرات لازم داده شود، تصریح کرد: اینکه در هر 20 ثانیه دو نفر به این بیماری مبتلا می‌شوند از آمار وحشتناک ابتلا به این بیماری گواه می‌دهد.

عطاری با بیان اینکه تعداد بیماران دیابتی با سرعت بسیار زیادی در حال افزایش هشتند، گفت:‌ آموزش و فرهنگ‌سازی در جامعه یکی از بهترین راهکارها برای مقابله با این بیماری است.

رئیس هیئت‌مدیره مؤسسه خیریه دیابت اصفهان سلامت را زیربنای هر جامعه عنوان کرد و افزود: 40 درصد مردم دچار کبد چرب هستند و این مسئله باعث اختلال عملکرد این دستگاه سم‌زدای بدن می‌شود.

وی با اشاره به برخی از فعالیت‌های مؤسسه خیریه دیابت اصفهان، گفت: آگاه‌سازی، ارائه خدمات رایگان و غربالگری افراد برای پیدا کردن بیماران ازجمله خدماتی است که توسط موسسه انجام می‌گیرد.

رئیس هیئت‌مدیره مؤسسه خیریه دیابت اصفهان استرس، دخانیات، ژنتیک، کم‌تحرکی و غذاهای مضر را از جمله عوامل ایجاد بیماری دیابت بیان کرد و گفت: حذف غذاهای شیرین و استفاده بیشتر از سبزی‌ها و غذاهای دارای فیبر، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و در کل ورزش توصیه می‌شود.
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.