راه ماندگاری
اولین پارک در جهان در خدمت کودکان اوتیسم

اولین پارک در جهان در خدمت کودکان اوتیسم

1397/1/21 - - اوتیسم
پارک تفریحی خیابان Sesame برای اولین‌بار گواهینامه آموزش آگاهی از اوتیسم را برای ارائه خدمات ویژه به کودکان اوتیسم و والدین انها دریافت کرد.

کیتی والریانو - مدیر پارک اظهار کرد: هدف از این برنامه ایجاد محیطی تمیز و خاص برای کودکان مبتلا به اوتیسم است.

کارکنان پارک تفریحی Sesame برای تعامل با کودکان مبتلا به اوتیسم آموزش دیده‌اند و پارک دارای اتاق‌های آرام برای این کودکان مبتلا به اختلالات پردازش حسی است تا بدون دغدغه و ناراحتی در محیط بیرون فعالیت داشته باشند.

آموزش آنلاین کارکنان شامل آموزش در مورد اوتیسم، اختلال رشدی و مشکلات تعامل این کودکان با دیگران است.

افراد مبتلا به طیف اوتیسم اغلب رفتارهای تکراری و یا علاقه به چیزهای خاص نشان می‌دهند و در برقراری ارتباط با دیگران به روش‌های کلامی و غیر کلامی مشکل دارند. بعضی از آنان نیز حساسیت بالایی در شنوایی، بینایی و لمس دارند. البته شدت شرایط متفاوت است.

پیش از این نیز پارک لنگرن و پنسیلوانیا مراسمی برای بیماران مبتلا به اوتیسم اجرا کرده است.

وی در ادامه افزود: حدود ۱۶۰۰ کارمند Sesame Place از طریق آموزش با معرفی برنامه‌های عروسکی خاص و دیگر موارد به کودکان اوتیسم خدمت خواهند کرد و کارمندان باید هر دو سال یکبار دانش، مهارت‌ و تخصص‌های لازم را برای برقراری ارتباط با تمام خانواده‌ها و کودکان مبتلا به اوتیسم فرا گیرند.

این پارک اولین پارک در جهان برای راه‌اندازی چنین برنامه‌ای برای کودکان خاص است.

 
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.