راه ماندگاری
موسسه خیریه ارتقاء کیفیت زندگی ایرانیان ( ایلیا )

موسسه خیریه ارتقاء کیفیت زندگی ایرانیان ( ایلیا )

موسسه خیریه ارتقاء کیفیت زندگی ایرانیان ( ایلیا )

کودکان کار-کودکان نیازمند-کودکان بد سرپرست-ایتام-

موسسه ارتقاء کیفیت زندگی ایرانیان ( ایلیا ) موسسه ای است خیریه، غیردولتی و مستقل که در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده است. این موسسه بر پایه بهبود ارتقاء کیفیت زندگی کودکان نیازمند حمایت های ویژه نظیر کودکان کار و خیابان و کودکانی که فقر و خشونت خانوادگی را تجربه می کنند از طریق تأمین فرصت های آموزشی و بهداشتی بنیاد نهاده شده است.این موسسه فعالیت خود را ابتدا در منطقه محروم مشکین دشت استان البرز آغاز نمود و بعد از آن در شهر ری و منطقه ۱۹ تهران که از محرومترین مناطق استان تهران می باشند، به فعالیت خویش ادامه داده است. موسسه ایلیا از بدو تاسیس تا کنون توانسته است بیش از ۶۰۰ کودک و همچنین خانواده های کودکان نیازمند حمایت های ویژه را تحت پوشش و حمایت خود قرار دهد. اگر چه در ایران سازمانها و موسسه های بسیاری وجود دارد که سرپرستی و حمایت کودکان را پذیرفته اند و عملکرد ارزشمندی نیز دارند با این حال آنچه موسسه ایلیا را از سایر موسسات مشابه متمایز میسازد توجه ویژه به علت پایداری چرخه فقر درکودکان و همچنین آسیبهای اجتماعی ناشی از عدم برخورداری از آموزش و فرصتهای تحصیلی و نیز مهارت آموزی است. به این ترتیب هدف موسسه تامین نیازهای اساسی کودکان نیازمند حمایت های ویژه از قبیل تغذیه، پوشاک، آموزش، حمایتهای اجتماعی، مراقبتهای بهداشتی و از همه مهمتر نیازهای عاطفی آنان است تا مجبور به اشتغال در راههای نامناسب و غیرتخصصی و ازدواج های زود هنگام نگردند و با ترک تحصیل از کسب آگاهی و رشد اجتماعی خود باز نمانند موسسه ایلیا برای دستیابی به اهداف خود از جمله ارتقای سلامت روانی اجتماعی و توانمند سازی کودکان برای خود چنین ماموریت قائل است: ایجاد فرصت و موقعیت مناسب برای کودکان نیازمند حمایتهای ویژه به منظور ارتقای کیفیت زندگی آنان و استقرار امید در آنها برای فردایی روشنتر و موفقتر.
 • avatar
  راه ماندگاری

  کودکان در شرایط دشوار در شکل های کودکان کار و خیابان ،کودکان بی سرپرست یا بدسرپرست در جامعه نمود دارد. پدیده فوق دارای ابعاد جهانی بوده و کشورهای بسیاری دچار این پدیده شوم میباشند.

اطلاعات تماس موسسه خیریه ارتقاء کیفیت زندگی ایرانیان ( ایلیا )

 • نام موسس:نامشخص
 • آدرس:تهران ، نعمت آباد، خیابان سهیل (خلازیل)، شهرک بخارایی، خیابان شهید ده ده ، خیابان شهید عبدی، جنب ورزشگاه شهید باکری
 • تلفن:۰۲۱۵۵۹۰۷۱۳۹
 • نمابر:
 • وب سایت: موسسه خیریه ارتقاء کیفیت زندگی ایرانیان ( ایلیا )
 • پست الکترونیک:
 • نوع جلب همکاری:
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.