راه ماندگاری
موسسه خيريه خانه سبز سيدالشهدا

موسسه خيريه خانه سبز سيدالشهدا

موسسه خيريه خانه سبز سيدالشهدا

سالمندان-زنان سرپرست-ایجاد فرصت اشتغال-

موسسه خيريه خانه سبز سيدالشهدا (ع) به يمن روز ميلاد با سعادت حضرت سيدالشهداء در سال 1367 توسط تعدادي از خيرين تهران و به نيت خدمت رساني به ايتام، خانواده هاي بي سرپرست و بيماران سرطاني و تحت پوشش گرفتن دانشجويان تيزهوش و با استعداد و همچنين تهيه جهيزيه براي جوانان آبرومند شروع به کار نموده و با مجوز رسمي فعاليت از اداره کل اطلاعات ناجا و همچنين از پليس امنيت و اطلاعات کشور به شماره ثبت 16118 و به شماره مجوز 388/1/516 (تمديد به شماره سريال 2262) داير گرديد.
 اقلام مورد نياز جهت حمايت از بيماران سرطاني و ايتام عبارتند از: گوشت،مرغ، حبوبات، البسه، و از همه مهمتر دارو براي بيماران سرطاني اعم از شيمي درماني و يا آمپول هاي زير جلدي (در صورتيکه از اين دارو ها در منزل داريد و تاريخ مصرف آن نگذشته است به موسسه خيريه ارسال نماييد.) ضمنا براي هزينه عمل بيماران سرطاني مي توانيد وجوه نقدي خود را به حساب جاري 14460 بانک ملي ايران شعبه امير آباد تهران کد 128 به نام موسسه خيريه خانه سبز سيدالشهداء واريز نماييد.(در فيش واريزي حتما قيد شود جهت بيماران سرطاني و يا جهت ايتام تا موسسه در هزينه کردن مبالغ اهدايي شما به مشکل شرعي بر نخورد) و يا تحويل نماينده خيريه داده و در قبال آن قبض دريافت نماييد.
خيرين محترم: در صورت تمايل به عضويت در موسسه خيريه خانه سبز سيدالشهداء مي توانيد با شماره تلفن هاي 66937342 – 669153237 تماس حاصل نماييد و عضوي از اين خانواده گرديد.

اطلاعات تماس موسسه خيريه خانه سبز سيدالشهدا

  • نام موسس:
  • آدرس:تهران، ميدان انقلاب، خيابان جمالزاده شمالي، خيابان فرصت شيرازي، به سمت کارگر شمالي، پلاک 44
  • تلفن:۶۶۹۱۵۳ ۳۷۲۰۶۲۱-۰۹۱۲
  • نمابر:۶۶۹۰۲۵۰۲
  • وب سایت: موسسه خيريه خانه سبز سيدالشهدا
  • پست الکترونیک:
  • نوع جلب همکاری:کمک نقدی و غیرنقدی
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.